MENÜ

KİMLER NE DİYOR

kimler ne diyor

YORUM YAZ
Halil KAYIKCI
Biltek Tasarım ile en çok ihtiyacım olduğu zaman karşılaştım. Özellikle Uğur Bey sağ olsun her konuda gece gündüz demeden destek oldu yıllar geçmesine rağmen desteğini azaltmış değildir. Tasarım Manken'in başarılarının ortağı diyebiliriz. Hiç çekinmeden web tasarımınızı yaptırabileceğiniz ve memnun kalacağınız bir yer. Herkese öneriyorum. Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.
TASARIM MANKEN 08.04.2015
Sait Gündoğdu
Yaklaşık 5 yıldır Biltek Tasarım ile çalışıyoruz. Yaratıcı, yenilikçi ve kurumsal bir hizmet anlayışları var. Her türlü sorununuza anında çözüm üretebilen ve web tasarımı&yazılım konusunda hizmet almak isteyenlere ilk sırada önereceğim bir firma. Uğur Yapal ve tüm Biltek Tasarım ekibine verdikleri hizmet anlayışından dolayı çok teşekkür ediyorum.
Menajer - Sanatçı Baha 08.04.2015
Mehmet GÖREN
"Biltek Tasarım" ile 5 yıldır çalışıyorum. Tarafıma yapmış oldukları projenin yanı sıra neredeyse 24 saat hizmet verdikleri dönemi biliyorum... Daha hiç yolda kalmadık kendilerine teşekkür ediyorum.
Theory / Kurucu 08.04.2015
Ersen SANDIKCI
Piyasada web sayfası yapan çok firma var. Ama önemli olan sonrasıdır. Biltek Tasarım her yönüyle profesyonel bir şirket. Yayın sonrası desteğiyle de kendini ispat etmiş kurumsal düzeyde bir firma. Başarılarınızın devamını dilerim.
NOVA PRES GOLD Muhasebe Müdürü 07.04.2015
İlyas Yeşilmen
Sevgili Biltek tasarım, ve kardeşim Uğur Yapal; çalışmalarınızı beğenerek takip ediyorum. Kendi web sitemizde de gördüğümüz gibi burada da gereğinden fazla bir emek var. Başarılarınızın devamını diliyorum
Neutron Güvenlik Teknolojileri A.Ş. 08.04.2015