MENÜ

KİMLER NE DİYOR

kimler ne diyor

YORUM YAZ
Yılmaz B.
Biltek Tasarım ile tanışmamız 2012 yılında oldu. ilk günden bu yana profesyonel çalışmalar ve sorunsuz hizmet aldığımız değerli yazılımcıların çalıştığı %100 güvenilir önü açık bir firmadır. Allah yollarını açık etsin arkadaşların. Uğur YAPAL değil Uğur YAPAR der giderim.
Firma Sahibi 10.04.2015
Dr. Ümit ÖZEN
Birlikte tasarımını yaptığımız sitemizin kurulumu ve sonrasında Uğur Bey'in yakın ilgisi hep devam etti. Arastırmacı ve yenilikçi kimligiyle işinde daha da iyi noktalara gelecegine inaniyorum. Yeni siteniz güzel olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim...
Danışman 10.04.2015
Gürbüz Saltık
Restoranımıza yeni bir web sitesi yapmak istediğimizde aklımıza ilk gelen isim Uğur Bey ve Biltek ekibi oldu. Web sitemizi zamanında, eksiksiz ve mükemmel yaptı. Bu nedenle herkese tavsiye ederim. Ayrıca referansları çok iyi bunu da dikkate almanızı isterim. Ayrıca iş sonrası destek anlamında da çok iyi olmaları onların neden bu kadar başarılı olduklarını gösteriyor. Web sitesi ve tasarım anlamında yenilikleri sıkı sıkıya takip eden ekibinizle, rakiplerinize fark atarak ilklere imza atmanızı yakın zamanda bekliyorum. Başarılarının devamı dileğiyle.
Misafir İlişkileri Müdürü 09.04.2015
Melih Dağaş
Yaratıcı, profesyonel bir ekiple çalışmanın keyfini yaşattığı için Uğur Bey'e ve ekibine çok teşekkür ederim. Hızlı ve çözüm odaklı bir çalışma dönemi geçirdik. Günün her saatinde sorularımıza hızlı cevap alabilmekten çok mutluyum. Başarılarınızın devamını dilerim.
TeaMMate Organizasyon 09.04.2015
Hasan YÜKSEL
İlk seferde bizim için özgün bir web sayfası tasarlayan biltek tasarımcılarına teşekkürler. Yine özgün bir tasarımla karşımızdasınız...
BURAK FİLM PRODUCTION 08.04.2015