MENÜ

KİMLER NE DİYOR

kimler ne diyor

YORUM YAZ
Ali DURUKAN GÜNDEM
Biltek Tasarım ile yaklaşık 5 senedir çalışıyoruz. O günden bu güne bize verdiği internet hizmetlerinden son derece memnunuz.
Kurucu - Satış Sorumlusu 21.04.2015
Hatice Düzyurt
Biltek Tasarım ile çalışmadan önce bir çok firma ile ön görüşme yaparak teklifler almıştık... Bu alandaki bilgi ve deneyimleri ile sorularımıza en iyi yanıtları alabildiğimiz, iş başlangıcı, işin ilerleme süreci, teslimi ve sonrasındaki desteklerinden dolayı Uğur Yapal ve Biltek Tasarım ekibine teşekkürlerimizi sunarız. Başarılarının devamını dileriz.
Muhasebe Sorumlusu 21.04.2015
Hasan ÇAYLI
Biltek Tasarım ailesi olarak sizinle herzaman gurur duydum ve duymaya da devam edeceğim gerçekten olaylara farklı yaklaşımınız olsun gerek iş ahlakınız olsun sizin bu işte ne kadar başarılı olduğunuzun kanıtı olmuştur. Uğur YAPAL ☆ Ali AÇIKYOL şirketimize vermiş olduğunuz hizmet için teşekkürler ne kadar teşekkür etsek az olduğunu düşünüyorum...
Kurucu 19.04.2015
Erden TEKE
Sevgili Kardeşim Uğur Ve Biltek Ekibine Teşekkür Ederek Başlamak İstiyorum. Kafamızda Canlandırma Aşamasında Kalan Prejemizi Bilgi Birikimi Ve Deneyimlerine Güvendiğim İçin Uğur Kardeşime Anlattım Ve Ne Şekilde İlerleyebileceğimiz Adına Tavsiyelerini Beklediğimi Söyledim. Kısa Süre İçerisinde Konuştuklarımızı Ekibine Aktarıp Bana Harika Bir Yapı İle Dönüş Sağladı Emin Olun Bu Kadarını Beklemiyordum Acıkcası. Ekibine Emeğine Ve Ellerine Sağlık Uğur ve Biltek.
Firma Yöneticisi 18.04.2015
Berna İSLAM
Kreativitesi yüksek, çözüm odaklı ve sabırlı bir takım. Biltek Tasarım ekibiyle çalışmaktan çok keyif aldık. Calışmalarında başarılar dileriz.
18.04.2015