MENÜ

KİMLER NE DİYOR

kimler ne diyor

YORUM YAZ
Halime MIH
Biltek Tasarım.. Sanırım bu kadar şeyden sonra cennetlik olabilirsiniz :) Şaka bir yana yaklaşık 3 ay konuşup, her bir detayı sorup, oldukça zorladıktan sonra Uğur Bey ile çalışma kararı aldık. Gecenin bir yarısı, sabah erkenden en ufak bir detayı sormak için aradım ve her seferinde de detaylı şekilde izah ve yardım aldım. Sonuç ise mükemmel oldu. Şimdi Biltek Tasarım ile çalışmaya devam ediyoruz ve çok memnunuz. Uğur Bey'e ve tüm ekibe çok teşekkür ederiz.
06.09.2015
Umur Öz
Uğur Bey ve ekibine; işini sahiplenen, hızlı ve eksiksiz biçimde tamamlayan profesyonel yaklaşımlarından ötürü teşekkür ediyorum. Biltek, bir sonraki ihtiyaç durumunda çalınacak ilk kapıdır.
06.08.2015
Duygu Karaaslan Dursun
Biltek Tasarım ile tavsiye üzerine çalışma kararı aldık. Çok kısa bir sürede oldukça güzel bir internet sitemiz oldu. İşlerini severek yaptıkları çok belli, ayrıca taleplerimize cevap verme konusunda ellerinden geleni yapıyorlar. Çalışkan bir ekip, öyle ki hizmet veren taraf hizmeti alanı işlerin en iyi ve en hızlı şekilde bitmesi konusunda sıkıştırıyor. Türkiye'de görmeye pek alışık olmadığımız şaşırtıcı ve umut verici bir durum. Tüm ekibe özverileri, iyi niyetleri ve sundukları ürün için teşekkür ederiz.
01.07.2015
Şahika Ercümen
Biltek tasarım ile bir arkadaşımın tavsiyesi ile çalışmaya başladım. Sevgili Uğur Yapal alanında çok başarılı. Hızlı servisin yanı sıra elinden gelenin en iyisini sunmak için gece gündüz dinlemeden ilgileniyor. Çok teşekkürler ve en kısa zamanda yeniden çalışmak dileği ile :)
Milli Sporcu 31.05.2015
Sermin BAYOĞLU
Biltek Tasarım ailesi ile 1 yıldır çalışıyoruz. Bizlere verdikleri hizmetlerden çok memnun kaldığımız için umarım uzun yıllar daha birlikte çalışırız...
30.04.2015