MENÜ

KİMLER NE DİYOR

kimler ne diyor

YORUM YAZ
Uğurcan Şen
Başta Uğur Bey olmak üzere tüm Biltek ekibine teşekkür ediyorum. Beklentilerimizin ötesinde bir çalışma gerçekleştirdiler uzun bir süre Biltek ekibiyle çalışmak dileğiyle..
27.06.2016
Özlem YAZILITAŞ
Bir grafiker gibi bir web-sitesi yapabiiliyorsam kesinlikle biltek tasarım sayesinde... Tüm taleplerimize ve sorunlarımıza en kısa sürede çözüm bulan ve Uğur bey'in deyimiyle insan aklının düşünebileceği herşeyi yapabilen Biltek ekibine çok teşekkür ederiz... Yeni projelerimizde görüşmek üzere
İhracat Satış Elemanı 24.06.2016
Erkan Türkkan
Biltek ekibine teşekkür ederiz.
Satış Yöneticisi 02.05.2016
Yılmaz Düzgüner
Biltek Web Tasarım ile tanışıp çalışmak yakın arkadaş tavsiyesi ile oldu. Umduğumuzdan çok daha farklı ve özel tasarımlarla karşılaştık. İşin kurgusu, düzenlenmesi, takibi ve sonuçlandırılması hep istediğimizden daha iyi oldu. Uzun yıllar birlikte çalışma dileğiyle. Bizde tüm yakınlarımız ve iş çevremize güvenle önereceğiz. Uğur Bey ve çalışma arkadaşlarına tekrar teşekkür ederiz.
Y.Mimar 29.03.2016
Halime MIH
Biltek Tasarım.. Sanırım bu kadar şeyden sonra cennetlik olabilirsiniz :) Şaka bir yana yaklaşık 3 ay konuşup, her bir detayı sorup, oldukça zorladıktan sonra Uğur Bey ile çalışma kararı aldık. Gecenin bir yarısı, sabah erkenden en ufak bir detayı sormak için aradım ve her seferinde de detaylı şekilde izah ve yardım aldım. Sonuç ise mükemmel oldu. Şimdi Biltek Tasarım ile çalışmaya devam ediyoruz ve çok memnunuz. Uğur Bey'e ve tüm ekibe çok teşekkür ederiz.
06.09.2015