MENÜ

KİMLER NE DİYOR

kimler ne diyor

YORUM YAZ
Emir Zeinaldin
Web sitemizde emeğe geçen herkese teşekkür eder , bundan sonraki site yapımlarında tekrardan görüşmek üzere basarılarınızın devamını dilerim.
Müdür 14.03.2017
Murat Erat
Kurumsal web sitemizin yapımında gösterdikleri sıcak ve deneyimli ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Diğer kurumsal web sayfalarımızda da yine biltek ile çalışmayı düşünüyoruz. Hızlı ve sorunsuz hizmetleri ile sektördiki birçok firmadan farklılaştıkları için başarılı olacaklarını düşünüyoruz
Marjinal Mobilya Dekorasyon AŞ 13.03.2017
İlyas YEŞİLMEN
Merhaba sevgili biltek tasarım ekibi. Yıllardır sizden web sayfası ve e-ticaret için hizmet alıyoruz. Her yapılan yeni iş bir öncekinden harika oluyor. Byhendi.com e-ticaret sayfamız gerek tasarım gerekse özellikleri bakımından eşsiz bir proje oldu. Hepinizin tek tek elinize sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim.
Kurucu 12.03.2017
Hasan ÇAYLI
Biltek Tasarım ekibine Segment Bilgisayar olarak yaptıkları özveri çalışmaları ve hızlı destekleri için çok teşekkür ediyorum ayrıca yaptıkları işlerde yıkıcı yerine herzaman çözüm odaklı yapıcı özellikleri için de teşekkürlerimizi sunar ve iş hayatında başarılarının devamını dileriz.
Bilgi işlem Asistanı 05.12.2016
Gülşen Güngör
Biltek Tasarım bizlere vermiş olduğunuz hızlı hizmetten dolayı çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.
02.12.2016