MENÜ

KİMLER NE DİYOR

kimler ne diyor

YORUM YAZ
Mehmet KOZAK
Biltek ekibi ile henüz çalışmak fırsatım olmadı. Ama kendilerine gerek sosyal medyadan gerekse iletişim formlarından yazdığım her soruya yeterli ve kafi cevaplar aldım. Bir sonraki projemde çalışmak ümidiyle.
Öğretmen 23.05.2018
Hamdi Ünal
Web sayfası yapım süreçlerin sıkıntılı olduğunu çok iyi bilen bir kişi olarak biltek tasarımın hızlı ve doğru çözümler sunduğunu çok net söyleyebilirim. Sürecin doğru yönetiliyor olması, tam zamanlı takip ediliyor olması ve geri dönüşlerin çok hızlı olması yapılan işin sevilerek yapıldığının bir göstergesi buda karşı tarafa güven veriyor yapılan işi kaliteli hale getiriyor. Uğur bey başta olmak üzere tüm biltek ekibini kutluyorum iyi çalışmalar diliyorum.
IT - Yöneticisi 14.03.2017
Emir Zeinaldin
Web sitemizde emeğe geçen herkese teşekkür eder , bundan sonraki site yapımlarında tekrardan görüşmek üzere basarılarınızın devamını dilerim.
Müdür 14.03.2017
Murat Erat
Kurumsal web sitemizin yapımında gösterdikleri sıcak ve deneyimli ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Diğer kurumsal web sayfalarımızda da yine biltek ile çalışmayı düşünüyoruz. Hızlı ve sorunsuz hizmetleri ile sektördiki birçok firmadan farklılaştıkları için başarılı olacaklarını düşünüyoruz
Marjinal Mobilya Dekorasyon AŞ 13.03.2017
İlyas YEŞİLMEN
Merhaba sevgili biltek tasarım ekibi. Yıllardır sizden web sayfası ve e-ticaret için hizmet alıyoruz. Her yapılan yeni iş bir öncekinden harika oluyor. Byhendi.com e-ticaret sayfamız gerek tasarım gerekse özellikleri bakımından eşsiz bir proje oldu. Hepinizin tek tek elinize sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim.
Kurucu 12.03.2017