PROFESYONEL WEB TASARIM HİZMETİ

ADIMDA
PROFESYONEL WEB TASARIM
YOLCULUĞUNA HAZIR MISIN?

TASARIM GELİŞTİRME SÜRECİ

TASARIM GELİŞTİRME SÜRECİ

a

TASARIMA ve KURGUYA BAĞLI ARAYÜZ ANALİZİ

Tasarımdan ve tasarımı üretirken kullandığımızkurgudan detayları alarak kullanıcı etkileşiminedönüştürme aşamasında kullanacağımızteknolojileri seçiyoruz ve kısa bir araştırma ileweb tasarım ve geliştirme sürecine başlıyoruz.

b

TASARIM DÖKÜM SÜRECİ

Seçmiş olduğumuz teknolojileri kullanıp, W3Cstandartlarını da gözeterek tasarımdagördüğünüz bütün detayları arayüze aktarmayabaşlıyoruz. Tasarımı yapılırken hissedilen enerjiyigerçek görünümde de sunabilmek adına ekip içiciddi bir iletişim trafiği yaşıyoruz. “Tamam, oldubu!” dediğimizde de bu arayüzü size gerçek birweb ortamında yeniden sunuyoruz.

c

EKRAN TESTLERİ ve DENEYİM GELİŞTİRME SÜRECİ

Size sunulduktan sonra projenizi mobil öncelikliolarak birçok ekran çözünürlüğünde testediyoruz ve çoklu ekran uyumluluğuna göregeliştiriyoruz. Projenizi gerçek bir kullanıcınız gibideneyerek yorumlar yapıyoruz ve bu yorumlar iledaha iyi yapabileceğimiz bölümleri belirleyipyeniden düzenliyoruz. Arayüz geliştirme sürecibiten projenizi arkayüz geliştirmesi için yazılımbirimimize gönderiyoruz.

ARKAYÜZ GELİŞTİRME SÜRECİ

ARKAYÜZ GELİŞTİRME SÜRECİ

a

ENTEGRASYON ANALİZİ

Web tasarım anlayışımızla beraber yıllardır geliştirmeye devam ettiğimiz içerikyönetim sistemimiz -namıdiğer Biltek İçerikYönetim Sistemi- ile projenizin entegrasyonu içingereken incelemeleri yapıyoruz ve modüler yapıayarlamalarını tamamlayarak entegrasyonagirişiyoruz.

b

ENTEGRASYON TAMAMLAMA ve TEST

Güvenlik, performans ve optimizasyonmaddelerini göz önüne alarak entegrasyonutamamlıyoruz. Bu işlem sonucunda projeniz biryönetim paneli ile yönetilebilir ve kullanıcılarınıztarafından kullanılabilir hale geliyor. Entegrasyonsonucunda projenizin arayüzünü W3C validasyontestlerinden geçiriyoruz ve test ederken konsolhatalarını tamamen bitirene kadar geliştirme-testsürecine devam ediyoruz.

c

YÖNETİM PANELİ ve SON DURUM

Yayın öncesi projenizi tekrar deneyimlemeniz veyönetim paneli kullanımı için ofisimizdeağırlıyoruz. Varsa son istek ve taleplerinizi alıyoruzve yayın süreci ile ilgili bazı teknik bilgileri veriyoruz.

%100

YERLİ YAZILIM

500+

WEB SİTESİ

7500+

ÖZEL TASARIM

70.000

SATIR KOD
YAYIN SÜRECİ

YAYIN SÜRECİ

a

İÇERİK GİRİŞLERİ ve UFAK DOKUNUŞLAR

Siz yayın öncesi içerik girişlerine devam ederken biz bu esnada sitenizitest edip notlar tutuyoruz ve karşılaştığımız bazı sorunlar için ufakdokunuşlar yapıyoruz. İçerikler tamamlanınca bizim dedüzeltmelerimiz tamamsa yayına alıyoruz.

b

YAYINLAMA SÜRECİ

Projenizi bağlı olacağı alan adının gideceği adres olan barındırmaalanına taşıyoruz ve gerekli arama motorları bildirimlerini yaparakyayınlanma sürecini başlatıyoruz. Ekip olarak en başında kağıt üstündeçizilen projenizin gerçeğe dönüştürülmesinin verdiği mutlulukla birsonraki maceramıza hazırlanıyoruz…

DESTEK SÜRECİ

DESTEK SÜRECİ

a

TALEPLERİNİZİN DEĞERLENDİRİLMESİ

Projeniz yayında iken fark ettiğimiz bazı sorunları gidermeye, projenizisürekli izlemeye devam ediyoruz. Bu süreçte sizden gelen talepleri değerlendirip gerekli çalışmaları yapıyoruz.

b

DESTEK SAĞLAMA

Talepleriniz ya da sonradan oluşan ihtiyaçlarınıza yönelik ekgeliştirmeler ile projenizi daha iyiye taşımaya devam ediyoruz.Projeniz bir canlı gibi yayın sürecine devam edeceğinden ötürümodernizasyon, test ve kontrollere devam ediyoruz.

SİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİZ?

İlgilendiğiniz alan(lar)ı seçtikten sonra formu doldurun, talep ettiğiniz hizmet(ler) hakkında detaylı bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim!

FİLTRE UYGULA

NE YAPTIK NE YAPTIK

TÜM PROJELER