Biltek Web Tasarım Logo Halka

3ADIMDA
PROFESYONEL WEB TASARIM

Biltek Web Tasarım ve Yazılım Logo Halka
İhtiyaç ve Hedef Analizi

Tasarım için gerekli olan ön çalışmaları yapmadan işe başlamak, markanızı sadece bir boya küpüne batırmaya benzer. O halde öncelikle genel olarak neyi amaçladığınıza, kendinizi nasıl ifade etmeniz gerektiğine birlikte karar verelim.

Biltek Web Tasarım ve Yazılım Logo Halka
Amaca Uygun Tasarım

İlk aşamada belirlenmiş olan İhtiyaç ve Hedef Analizine bağlı kalarak, size özel yenilikçi tasarımınızı oluşturalım. Bu tasarımı oluştururken gereksiz görüntü kirliliğinden kaçarak verim alabileceğimiz uygun materyalleri kullanalım.

Biltek Web Tasarım ve Yazılım Logo Halka
Optimizasyon ve Başarılı Tasarım

Tasarımı beğeninize sunduktan sonra gerekliyse üzerinde kritikler yapıp en ideal hale getirip, profesyonelliğimizin bizlere sağladığı faydaları görelim...

Biltek Web Tasarım Logo Halka
Web Tasarım
Web Tasarım

GÖZÜNÜZ VE RUHUNUZ
DAHA İYİSİNİ ARAMIYOR MU?

Bu otomobili satın alacağınızı varsayalım. Bu tip otomobiller bize performans, güç ve saygınlık vaat ederler ve gerçekten de öyledirler. Fakat hiç şunu düşündünüz mü? Bu otomobilin yeteneklerini ifade eden görüntüsü, şıklığı ve albenisi olmasa, sadece üstün özelliklerine karşılık olarak, yine de satın almak ister miydiniz? Sıradan bir görünümü olsa, bu otomobile yine de o kadar parayı vermek ister miydiniz? Tabii ki hayır...

Biltek Web Tasarım Logo Halka

PEKİ YA GÜNLÜK HAYAT?

Günlük hayat için ise bu örnekleri çoğaltabiliriz. Üzerinize bir kıyafet alırken, bir katalogda koltuk takımı bakarken ya da bir tatil öncesi otel fotoğraflarına baktığınızda aslında yine aradığınız; gözünüze ve ruhunuza hitap eden görselliktir.

Bir erkeğin güçlü ve uzun görünmek için siyah ve şık bir kıyafet giymesi ya da bir kadının albenisini arttırmak için makyaj yapması da bu durumlara verilebilecek örneklerdir. O halde Tasarım, mutlak bir değerdir ve küçümsenemez.

Ayraç Simgesi
  • Tasarım sadece renklerden, şekillerden ve çizgilerden oluşmaz.
  • Çünkü tasarım; sizi, ürününüzü ve hedeflerinizi anlatan görsel bir etkileşimdir.
  • Tasarım Neden Önemlidir? Tasarım albenisi yüksek bir pazarlama uzmanıdır.
  • Evet, tasarım seçicilik içerir. Doğru tasarım ile ürününüz, kendi kendini sattırır.
  • Web Tasarım Neden Önemlidir? Tasarım kaybettirmeyen ve değerini koruyan bir yatırımdır.
  • Doğru tasarım, ürününüzün sürekli olarak sergilendiği, gösterişli bir vitrin gibidir.